O nas

Jesteśmy lokalnym liderem w dziedzinie trychologii, dążącym do piękna i zdrowia Twoich włosów. Oferujemy indywidualne podejście, nowoczesne metody oraz najwyższą jakość usług. Poznaj nas bliżej i odkryj, dlaczego Trychogen to wybór numer jeden w pielęgnacji włosów.

Z pasji do pięknych włosów

Poznaj nas

Jako TrychoGen prowadzimy kilka gabinetów trychologicznych w województwie małopolskim. Posiadamy doświadczenie w dziedzinie zdrowia i pielęgnacji włosów. Przykładamy ogromną wagę do indywidualnego podejścia do każdego klienta. Nasi specjaliści to wykwalifikowani medycy, którzy ukończyli studia podyplomowe z trychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Nasze gabinety wyposażone są w najnowocześniejsze urządzenia i technologie, które pozwalają nam osiągnąć doskonałe rezultaty. Wspieramy się również najnowszą wiedzą i badaniami naukowymi, aby zapewnić naszym klientom innowacyjne i skuteczne rozwiązania. W TrychoGen wiemy, jak ważne jest dla naszych klientów poczucie komfortu i zaufania. Dlatego nasze gabinety są przyjazne i relaksujące, a nasi specjaliści są zawsze gotowi odpowiedzieć na pytania i doradzić w każdej kwestii związanej z pielęgnacją włosów.

Zaufaj nam, aby przywrócić Twoim włosom zdrowie, blask i pełną witalność. Dołącz do szerokiej grupy zadowolonych klientów TrychoGen i odkryj, jak możemy przekształcić Twoje włosy i poprawić Twoje samopoczucie.

Sylwia Kucz - właścicielka

Odwiedź nas w swojej miejscowości

Nasze salony

Gabinet
w Wadowicach

Gabinet
w Oświęcimiu

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i umów indywidualną wizytę!

Właściwi ludzie na właściwym miejscu

Poznaj nasz zespół

Sylwia Kucz

Właścicielka TrychoGen i dyplomowany trycholog.

lek. Anna Lachowicz

Specjalista chirurgii ogólnej, lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2014 r. rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne w Oddziale Chirurgii Ogólnej ukończone zdaniem egzaminu i uzyskaniem tytułu specjalisty jesienią 2020r. Na początku swojej ścieżki zawodowej pracowała jako lekarz rodzinny, obecnie od kilku lat również lekarz Szpitalnego Oddziału Ratunkowego ZOZ w Oświęcimiu.